Darzycie się miłością, jesteście ze sobą od pewnego czasu i czujecie, że odnaleźliście osobę z którą chcecie założyć rodzinę i dzielić się zarówno troskami jak i radością. Następuje kolejne ważne wydarzenie – zaręczacie się. Chcecie być ze sobą jeszcze bliżej, złożyć przysięgę w obecności Boga i zorganizować dzień, który na zawsze utkwi w waszej pamięci. Ślub i wesele to pewnego rodzaju projekt, który powinien być dopracowany w każdym, nawet najmniejszym detalu. Wszystko musi być idealne. To inwestycja na całe życie, warta poświęcenia i zaangażowania. Swoje prace przygotowawcze zacznijcie od wyboru odpowiedniej sali. Jeśli jesteście mieszkańcami Nowego Sącza i jego okolic, chętnie podpowiemy wam, gdzie zorganizować jeden z najważniejszych dni waszego życia.

Dom weselny Amarlis w Siennej niedaleko Nowego Sącza.

Przy wyborze właściwej sali, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Dom weselny Amarlis położony jest w województwie małopolskim w urokliwej miejscowości Sienna, niedaleko Nowego Sącza, dokładnie nieco ponad 10 km. Malownicze krajobrazy i błoga cisza wokoło z pewnością dodadzą romantyzmu i czaru, który odczują przyszli Państwo Młodzi oraz ich rodzina i znajomi. Bogata szata zieleni, otaczająca dom, potęguję zachwyt nad jego lokalizacją. Zdecydowanie lepiej jest organizować wesele z dala od ruchu ulicznego i miejskich hałasów. Istotnym elementem, przy wyborze miejsca jest wielkość parkingu. W Siennej znajduje się przestronny plac dla wszystkich gości, którzy zdecydowali się przybyć własnym środkiem transportu oraz dla autokarów dowożących pozostałych zaproszonych. Ponadto przed domem umiejscowione są ławeczki i stoły, dla każdego kto zechce zaczerpnąć świeżego powietrza czy po prostu wyjść na papierosa i spokojnie porozmawiać. Należy pamiętać, aby lokal dobrany był adekwatnie do liczby przybyłych: nie może być za mały i ciasny, a przy tym niekomfortowy. Narzeczeni, którzy zdecydują się zaprosić ponad 200 osób na swój wyjątkowy dzień, nie muszą się martwić o ich wygodne ulokowanie, bowiem dom weselny Amarlis jest w stanie pomieścić 300 osób. Niezwykle ważny atut to możliwość przenocowania gości weselnych, którzy przybyli z daleka, co także gwarantują nam właściciele domu położonego w bliskim sąsiedztwie Gródka nad Dunajcem czy miejscowości Tęgoborze. Dzięki temu Państwo Młodzi, nie muszą się niepokoić gdzie ugościć na noc krewnych, ani szukać innych rozwiązań. Jeśli w rodzinie lub wśród znajomych i przyjaciół są osoby poruszające się na wózku inwalidzkim, istotne jest, aby zapewnić im możliwość przybycia na wesele.

Dom weselny niedaleko malowniczej miejscowości Gródek nad Dunajcem

Nie sposób nie wspomnieć, iż bajeczny dom przystosowany jest także dla osób niepełnosprawnych, ułatwiając im swobodne dotarcie i dzielenie radości razem z przyszłym, nowym małżeństwem. Wchodząc do budynku napotkamy szeroki hol, toalety damskie i męskie po prawej stronie oraz szatnię na odzież po lewej. Toalety są świeże, pachnące, zaopatrzone w mydło i papier. Wszyscy młodzi chcą, aby ich dzień był wyjątkowy, by przywoływał same radosne i wspaniałe chwile. Chcą wyglądać olśniewająco, szczególnie pani młoda, i otaczać się pięknymi aranżacjami. Każde pomieszczenie wewnątrz domu Amarlis jest ślicznie i przyozdobione stosownie do okazji. Na to także należy zwrócić swoją uwagę, kiedy zdecydujecie się na odpowiednią sale. W Siennej nie brakuje miejsca nawet dla licznych gości, nikt też nie ociera się o siebie siedząc przy stole. Właściciele zadbali, aby nowoczesne i przyjemne dla oka wnętrze zrobiło wrażenie na każdym. Nie można również przejść obojętnie obok sali tanecznej. Jest obszerna, klimatyzowana i posiada specjalnie przeznaczony podest dla orkiestry czy DJ’a. Uczestnicy wesela śmiało mogą świętować wielki dzień Młodych i brać udział w licznych zabawach i konkursach weselnych, a przy tym swobodnie się poruszać nie depcząc innych po nogach. W części jadalnej jest na tyle przestrzeni, że bez problemu można ustawić się do pamiątkowych zdjęć czy nawet wynająć foto budkę i cieszyć się niepowtarzalnymi ujęciami w różnych przebraniach. Jedzenie jedzeniu nie równe. Nie każdy dom weselny oferuje własne, a przede wszystkim smaczne dania. Amarlis gwarantuje, że stoły będą nakryte olśniewającymi obrusami i przepysznymi potrawami oraz ciastami. Poczęstunek jest smaczny i sycący. Co trochę sympatyczni kelnerzy i kelnerki przynoszą dodatkowe cuda na talerzach, dbając przy tym o szanownych gości. Liczne dania główne i poboczne, sałatki, smaczne wędliny, świeże owoce, słodkości i napoje to wszystko co można spotkać na stołach domu weselnego w Siennej. Cały personel obsługujący jest niezwykle uprzejmy i podchodzi do swojego zadania z pełnym profesjonalizmem. To bardzo ważne. Ponadto jest możliwość korzystania ze stołu szwedzkiego, na którym można znaleźć regionalne i wyśmienite przysmaki oraz alkohol, odmienny niż ten na stołach. Z pewnością nikt z przybyłych gości nie będzie chodził głodny.

Amarlis postawił sobie poprzeczkę bardzo wysoko i nie ulega wątpliwości, że spełni oczekiwania nawet tych najbardziej selektywnych. Nie brakuje w nim niczego. Wielobarwna okolica, estetyczność, podejście do przybyłych ludzi, przestronność, wspaniałe jedzenie, ułatwienia dla osób niepełnosprawnych oraz serce, które widoczne jest na każdym kroku, przyciągają swoją niezwykłością. Dom weselny jest godny polecenia.