Organizacja wesela to nie taka łatwa sprawa jak mogłoby się co niektórym wydawać. Jeśli macie załatwione już niemal wszystkie ważne sprawy, tylko zostały wam do rozważenia detale to na pewno zastanawiacie się nad posiłkami, jakie mają zagościć na stołach podczas przyjęcia. Menu weselne – ile posiłków wybrać? Czy lepiej wybrać kuchnię tradycyjną czy smaki innych krajów? Ile posiłków wybrać, aby goście nie chodzili głodni, a fura jedzenia nie została? Czy szwedzki stół powinien się pojawić? Pytań jakie gromadzą się w głowach przyszłych państwa młodych można by wymieniać niemal bez końca.

Menu weselne ile posiłków zamówić?

Menu weselne ile posiłków zamówić? Na to pytanie świetnie odpowiedziała wykwalifikowana obsługa oraz właściciele domu weselnego Amarlis. Najczęstszym zestawem wybieranym przez przyszłych małżonków jest uroczysty obiad plus cztery do pięciu ciepłych posiłków. Jednak dodatkowo trzeba pamiętać o deserze, tocie, ciastach, przystawkach oraz wszelkiego rodzaju napojach.
Wykwalifikowani pracownicy domu weselnego Amarlis zazwyczaj wszystkie potrawy przygotowywane są z najwyższej jakości produktów w kuchni należącej do obiektu. Produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców, dzięki czemu przygotowane potrawy stają się smakowymi arcydziełami. Otwartość właścicieli oraz personelu pozwala na indywidualne dostosowanie menu do wymagań państwa młodych. Oprócz gorących dań na sali również muszą pojawić się napoje zimne oraz kawa czy herbata, które w tym lokalu podawane są bez ograniczeń. Dodatkowym elementem menu są lody z bitą śmietaną oraz owoce i ciasta, które podawane są na stojakach.

Jedzenie to bardzo ważna kwestia na każdym weselu, dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji dotyczącej jedzenia dobrze jest skonsultować się z właścicielem oraz personelem domu weselnego. Dzięki doświadczeniu z całą pewnością pomogą dobrać odpowiednią ilość posiłków oraz rodzaj.