Wielkimi krokami nadchodzi ten wyjątkowy dla was dzień. Złożycie przysięgę przed Bogiem, powiecie sobie sakramentalne TAK! Na samą myśl o tym wydarzeniu serce zaczyna mocniej bić, a na skórze pojawiają się dreszcze. Dla każdego przyszłego małżeństwa organizacja wesela wiąże się ze sporymi nerwami oraz wieloma sprawami do załatwienia. Cały proces organizacyjny łączy się z ciągłym przeglądaniem ofert domów weselnych, dograniem terminów oraz sporymi wydatkami. Oczywistą rzeczą jest, że detale również odgrywają niebywałą rolę. Jednak niemal najważniejszą i sprawiające najwięcej dylematów kwestią jest wybór odpowiedniej sali na przyjęcie weselne. Jak wybrać magiczne miejsce na wesele? Który dom weselny będzie najlepszy? Na co zwracać uwagę wybierając salę?

Organizacja wesela – od czego zacząć?

Wybór sali na wesele to dopiero nie lada wyzwanie. Aby ułatwić to zadanie powinniśmy najpierw zastanowić się nad kilkoma rzeczami. Zacznijmy od lokalizacji – pomyślmy jaka lokalizacja będzie najbardziej dogodna zarówno dla nas jak i dla naszych gości. Pamiętajmy, że dom weselny w nie dogodnym miejscu może wiązać się z dodatkowymi kosztami takimi jak daleki transport gości. Kolejną bardzo ważna kwestią jest ilość gości. Pomyślmy ile osób ma się pojawić na przyjęciu, oraz ile osób będzie potrzebowało noclegu. Znając orientacyjną ilość osób, poszukiwania domu weselnego są dużo łatwiejsze. Dlaczego? To proste, załóżmy, że zapraszamy około 200 osób, z czego około 90 osób będzie potrzebowało nocleg. W takim wypadku rozpatrzymy tylko i wyłącznie miejsca, które są w stanie pomieścić taką ilość gości, mniejszych nie będziemy brać pod uwagę.Tak więc lista sal znacznie się zwęzi. Jednak na tym nie koniec. Weźmy również pod uwagę ilość dzieci, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, parking, otoczenie, wszelkiego rodzaju atrakcje takie jak altanka, ławeczki, czy plac zabaw dla najmłodszych. To również są bardzo ważne kwestie. Oczywiście kluczową kwestią jest jedzenie. Przed ostateczna decyzją sprawdźmy jak wygląda oferta menu. Czy dany dom weselny oferuje szwedzki stół, czy porcje są wystarczająco duże, a przede wszystkim czy jest smaczne.

Ciężko znaleźć miejsce, które spełni wszystkie wyżej poruszone kwestie, jednak takie istnieje. Dom weselny AMARLIS to miejsce idealne. Obiekt położony jest w pięknej miejscowości Sienna nieopodal Gródka nad Dunajcem. Kolorowa sceneria, z dala od miejskiego zgiełku, w pobliżu piękne jezioro. Kompleksowe wyposażenie, dwie sale klimatyzowane, które pomieszczą łącznie około 300 osób, przestronność, profesjonalna obsługa, pyszne jedzenie oraz konkurencyjne ceny to jedne z bardzo wielu atutów tego lokalu. Oferta obiektu jest bardzo bogata i elastyczna, dzięki czemu przyszli państwo młodzi mogą modyfikować zarówno ilość posiłków, jak to co będzie podawane. Dodatkowo można dokonać wyboru, czy posiłki mają być przygotowywane na miejscu, czy też waszą decyzja jest catering zewnętrzny. Dom weselny oferuje bardzo ważną dla nas kwestie, a mianowicie wynajem pokoi noclegowych dla gości. Na zewnątrz budynku, możemy znaleźć ławeczki, gdzie można się wyjść przewietrzyć oraz huśtawkę.

Jeśli marzycie o tym żeby w tak ważnym dla was dniu poczuć się niczym w bajce to właśnie macie taką możliwość. Wystarczy, że urządzicie swoje wesele właśnie w domu weselnym Amarlis. Serdeczność i otwartość właścicieli oraz personelu pozwoli czuć się wam i waszym gościom jak w domu. Bez wątpienia wasi bliscy, którzy przybędą na wesele będą bardzo zachwyceni, gdy zobaczą to magiczne miejsce, a Wy sami miło zapamiętacie je na długie lata.